Pokazy indyjskiego tańca Kathak- OFERTA


TANIEC INDYJSKI KATHAK, jest unikatową propozycją w Polsce. To jedna z najbardziej kompleksowych technik tanecznych, obejmuje zarówno niezwykle widowiskową część techniczną, gdzie serie szybkich obrotów przeplatają się ze spektakularnym wytupywaniem rytmów stopami, jak i liryczną część opowiadającą, w której za pomocą wysublimowanych gestów i póz oraz mimiki twarzy opowiada się historie o uwodzącym charakterze.

 

POKAZY TAŃCA KATHAK stanowią oryginalną propozycję dla kameralnych scen teatralnych i festiwalowych, domów kultury, organizatorów eventów firmowych oraz spotkań towarzyskich.

ARTYSTYCZNE PREZENTACJE opracowywane i wykonywane przez Magdalenę Niernsee,  dyplomowaną tancerkę  wykształconą w Wyższej Szkole Tańca Kathak Kendra w New Delhi, obejmują program od kilkuminutowych choreografii do rozbudowanego recitalu taneczno-muzycznego do specjalnie w tym celu skomponowanej  muzyki nagranej lub koncertu na żywo.  Pokaz taneczny zawiera elementy interaktywnych warsztatów oraz wprowadzenie w indyjską kulturę, wierzenia i codzienne zwyczaje.

 

PROJEKTY ARTYSTYCZNE we współpracy z innymi artystami to nowatorskie fuzje taneczno-muzyczne łączące taniec Kathak z różnymi stylami, przedstawiane w nietypowych interpretacjach.

Aby, uzyskać więcej informacji i pełną ofertę pokazową prosimy o kontakt na mail:  magda.niernsee@gmail.com lub kontakt telefoniczny: +48 508 138 537

Podziel się opinią lub zadaj dodatkowe pytanie.