Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

BOLLYWOOD półklasyczny

bollywood_warszawa

Taniec BOLLYWOOD

W Indiach tańczy się przy każdej możliwej okazji. Ruchem opowiada się o emocjach, wyznaje miłość, mówi o tym co trudne. Dlatego też we wszystkich indyjskich filmach ważną rolę odgrywają teledyski. Kręcone z ogromnym rozmachem, wykorzystują różne techniki taneczne od klasycznych tańców Indii, poprzez inspiracje tańcami zachodnimi, czy bliskowschodnimi. Poprzez gesty, pozy i mimikę twarzy opowiadają miłosne historie.

POCZUĆ SIĘ JAK GWIAZDA BOLLYWOOD…;) ?

Zatańczyć tak subtelnie i zmysłowo jak Madhurit Dixit, Deepika Pandukone czy Aishwarya Rai? Poznać tajniki bolywoodzkiego makijażu i zatańczyć na scenie w bajkowym saari, ozdobiona biżuterią i dzwoneczkami na stopach? Zapraszamy!

ZAJĘCIA Z TAŃCA

Na zajęciach z Magdą Niernsee poznacie tajniki techniki najlepszych bollywoodzkich tancerek. Jak używać gestów dłoni, jak pracować nad mimiką, jak dbać o piękną postawę ciała. Będzie dużo ćwiczeń na koordynację i świadomość ciała. Ale przede wszystkim wzmacnianie pewności siebie i dobra zabawa do muzyki z najnowszych produkcji Bollywood.

KIEDY i GDZIE?

BOLLYWOOD półklasyczny, zajęcia w semestrze 2020/2021

CZWARTKI o godz. 19 00 – 20 30 w Bielańskim Ośrodku Kultury, ul. Goldoniego 1 (metro Wawrzyszew, 15 min od stacji Centrum). GRUPA CHOREOGRAFICZNA

ONLINE – kursy na platformie youtube po wykupieniu kursu. Dostępne choreografie:

Aaja Nachle

Bhari Bhari

Tere Bina (Guru)

Podziel się opinią lub zadaj dodatkowe pytanie.

%d bloggers like this: